Geplaatst op 25 mei 2018
Verjaardag in Amsterdam
Kapper Lysandro en zijn partner zijn 90 geworden!
Onlangs was het de verjaardag van saloneigenaar en topkapper Lysandro, hij is 43 geworden. Twee weken later werd zijn partner 47, tijd om een feestje te geven: samen zijn ze 90 geworden. Om de hoek van de kapsalon aan de Weteringschans zit Uliveto, een Italiaanse top traiteur. Normaalgesproken op zondag dicht, maar op verzoek van Lysandro kon hij er zijn verjaardag vieren. Hij had een groep vrienden uitgenodigd voor een Italiaanse lunch.
Italiaanse traiteur
Bij Uliveto kun je terecht voor de lekkerste Italiaanse en mediterrane gerechten. Ook hebben ze een grote selectie wijnen en verkopen diverse soorten olijfolie per liter of halve liter. De gerechten zijn altijd aan het seizoen aangepast. Je kan er terecht voor de lekkerste pasta’s, risotto’s, vegetarische gerechten, groentegerechten, vleesgerechten en visgerechten. De lunchkaart – broodjes zijn natuurlijk af te halen – wisselt ieder half jaar.
Eigen restaurant voor je feestje
Normaal is Uliveto op zondag dicht, maar voor (privé) feestjes kunnen ze in overleg en op verzoek een uitzondering maken. Lysandro heeft er een prachtig mooi feest gehad, met heerlijk eten. Een ruime en rijke selectie anti-pasti, een heerlijke gevulde dorade als hoofdgerecht en tiramisu toe. Alles natuurlijk met een heerlijke spumante, wijn, espresso en een limoncello van het huis! Echt een aanrader voor je verjaardag in Amsterdam.


Platinablond

Donkerrood Haar

EnergyCode



Wij zoeken jouw talent!

Zelfgemaakte IJsthee van 5-spice en gember

Lysandro's Favoriet Macarons

Gel Forte Supersterke Hold

Tips Tegen Gevoelige Hoofdhuid

Lang Haar Weetjes

Matterend Maatje: Micro Blur Skin Perfector

Move Over Avo

Green Goddes Favoriet Sapje

Verjaardag in Amsterdam

Rocycle een Fiets-Feestje

Iedere Dag Insta-Waardig Haar

Dunner Haar: dit heb je nodig!

Typisch Nederlandse Interieur

Hoofdzaken

LuxeOil System Professional

Restaurant ARC by Lute

Lysandro Brand Ambassador

Hou je platinablonde haar mooi.

Help ik heb uitgroei!

Karola's Kitchen

Fan Favorite Touche Éclat

Glad & Glanzend

Magische Kast

Messy Bun Less Messy

Amsterdam Zonder Stroom

Lente Chocola

Restaurant By Qunis

Cafe American
